„Hejtmani reprezentují svůj region a stojí v čele regionálních výborů. Na regionální úrovni tak řeší otázky, které na ně delegoval celostátní Výkonný výbor“, přiblížil našemu webu populární „Cimi“. Setkávání těchto hejtmanů probíhají pravidelně a diskutují aktuální agendu Českého florbalu. Součástí celého pléna diskutujících je také prezident Českého florbalu, jenž tak zůstává v obraze nejen celostátní, ale také regionální agendy. „S prezidentem ČF budu milerád probírat nejen celostátní, ale hlavně naši regionální problematiku“, pokračuje ve svém pohledu J. Cimler.

Svým nástupem J. Cimler rozhodně nehodlá rozbít kontinuitu již běžících projektů, které připravilo a „odbrzdilo“ předešlé regionální vedení. Budu chtít s kolegy z VV nejenom navázat na jejich práci a pokračovat v nastartovaných rozvojových projektech, ale také se na celou problematiku dívat optikou středních a menších oddílů“, netají se Jirka svými ambicemi. Ukazuje se tak, že region do svého středu přibral dalšího člověka, jehož ambicí je vytvořit ze Středočeského kraje, společně s Prahou, nejsilnější florbalový region udávající směr vývoji celého českého florbalu.

Nového hejtmana čeká první důležité celostátní hlasování již v červnu, kdy se bude volit nový prezident Českého florbalu. „Zatím nám byl na regionální VH představen pouze současný viceprezident Daniel Novák, který se o post prezidenta bude ucházet“, dodává Jirka k představení „prezidentských kandidátů“.

Jirko, gratulujeme a držíme palce! #wolvestogether