Turnaj měl původně probíhat po oba víkendové dny a zlatým hřebem programu měla být společná návštěva Superligového utkání mezi Pardubicemi a Mladou Boleslaví. Vše ale nakonec bylo jinak. Zhoršující se situace ohledně počtu nakažených novým koronavirem udělala své a pořadatelé rozhodli, že pro všechny kategorie bude turnaj z preventivních důvodů pouze jednodenní záležitostí. V sobotu se tedy v Pardubicích utkaly kategorie starších a mladších žáků a neděle patřila přípravkám a elévům. Žádné přespávání, žádné zázemí v podobě šaten a o Superligovém utkání jsme si také mohli nechat pouze zdát. 

Zápasy základních skupin probíhaly v hale Dašická, která je domovem superligových Sokolů a odpolední program hostil areál TJ Sokol se svou nafukovací arénou. Uvnitř směly být přítomny pouze týmy, které aktuálně hrály své zápasy a jejich orouškované doprovody. Nebylo si ale nač stěžovat, protože venku vládlo krásné slunečné počasí a tak děti, trenéři i rodiče trávili čas mezi zápasy příjemně na čerstvém vzduchu. Ochranu obličeje museli mít během jednotlivých utkání dokonce i trenérské týmy na střídačkách a pasé bylo rovněž podávání rukou po odehraných mačích. I přes všechna omezení patří pořadatelům velký dík, že celou akci nakonec i za těchto podmínek uspořádali a dali tak možnost klukům a holkám opět po dlouhých měsících absolvovat ostré florbalové zápasy. 

Vyslanci Wolves nakonec z celkového počtu 21 startujících týmů obsadili 13. – 16. příčku. Mnohem důležitější však byly další získané zkušenosti našich mladých svěřenců a svěřenkyň a především možnost střetnout se s týmy jako Třebíč, Semily, Židenice nebo Pardubice, na které v rámci sezony běžně Kralupy nenarazí. Takže za rok znovu a tentokrát snad bez roušek.