Historicky prvním střelcem v nejvyšší regionální soutěži se stal matador Vladislav Kučera, který po necelé minutě propálil vše, co mu stálo v cestě. Následovaly dvě vstřelené branky v přesilovce, které znamenaly zlepšení v disciplíně, která nás trápila během celé předsezónní přípravy. Tempo zápasu hoši kontrolovali a po celou dobu byli lepším týmem, kterému se podařilo dovézt utkání do vítězného konce. Výhra 11:6 znamenala první ukořistěné body a vítězný vstup do sezony. Za zmínku stojí vítězný debut brankáře Adama Kociána, který naskočil do celého ligového zápasu, svým spoluhráčům byl oporou a navrch přidal ještě chycené trestné střílení a zapsal tak do statistik svou první výhru v seniorské kategorii.

Druhý zápas nabídl, alespoň podle jména, zvučnějšího soupeře - barrandovský SSK Future, oddíl, který kdysi v nejvyšší mužské soutěži proháněl Tatran či Vítkovice. Zavedená značka tak měla prověřit vlčí novice, kteří mohli otestovat síly proti kvalitnímu soupeři. Byla to jízda! O výsledku v podstatě rozhodla již první třetina, která skončila výsledkem 9:2 pro nás. Góly padaly i dále a soupeř na zápas v podstatě rezignoval. Až nebývalá produktivita tak byla hlavním klíčem k vítězství a konečně se podařilo týmu vštípit jednoduché kombinace a zakončení, což byl další herní aspekt, který během letní přípravy drhnul. Sečteno podtrženo, výhra 17:6, bodové prosazení všech hráčů v poli, kvalitní výkon brankáře Kozla, který stejně jako jeho kolega Kocián zneškodnil trestné střílení a celkem tři hattricky ve druhém zápase, které postupně zaznamenali Lukáš Carvan, kapitán Adam Kozel a Jakub Manek přinesli do vlčího tábora premiérových šest bodů.Jedná se o kvalitní start, který je však prvním, nikoli jediným krokem v nové sezoně.

Za dva týdny áčko čeká na domácím povrchu další utkání. Doufejme, že se jim podaří navázat na sympatické představení, které předvedli v jedenácté pražské části. Spolu jsme totiž nejsilnější. #wolvestogether

Kralupy Wolves - Florbal Team Sokol Nebušice 11:6 ONLINE

Kralupy Wolves - SSK Future Barrandov 17:6 ONLINE