První srpnový týden obnoví kralupští florbalisté svou letní přípravu. Tým trenérů Maříka a Sopa vstoupí do druhé fáze přípravy, které bude ve znamení značného herního vytížení. Během jednoho týdne odehrají přátelské utkání s Roudnicí nad Labem a Czech Open, největší florbalový turnaj na světě.

Dvoutýdenní volno uplynulo značnou rychlostí, přičemž většina hráčů se věnovala regeneraci a odpočinku před blížící se sezonou, kterou poprvé stráví v celostátní soutěži, v Divizi. Tento výkonnostní posun reflektuje také skladba další fáze letní přípravy. Během ní muži zkombinují tréninky v hale, přátelské zápasy, dva turnaje – Czech Open a přípravný turnaj v Kutné Hoře – a venkovní tréninky pro zlepšení fyzické kondice.

Nabitý srpnový program odstartuje tréninkem v pondělí 2. srpna, kdy se mužský tým opět společně potká. Hned v úterý, 3. srpna, čeká muže Kralupy Wolves přípravné utkání se známým soupeřem, Roudnicí nad Labem.

Turnaj Czech Open, který se tento rok od čtvrtka 5. do neděle 8. srpna nabízí vskutku „superligovou skupinu“ – během čtvrtka a pátku naši muži narazí na tým SKV, Tatranu Střešovice a výběr Vítkovic. Na jakého soupeře v play-off povede cesta z této těžké skupiny? To se dozvíme v pátek po odehrání základních skupin.

Mezi 9. a 27. srpnem čekají muže kombinované tréninkové dávky v hale a na oválu zimního stadionu, přičemž hlavní předsezonní generálkou bude dvoudenní turnaj v Kutné Hoře. Během tohoto turnaj v blízkosti Chrámu svaté Barbory změří síly s týmy z Divize a Národní ligy. Tento „křest ohněm“ bude pro naše muže dost prospěšný, vzhledem k vyšší soutěži, kterou si od září zahrají.

Nezbývá než ve všech kláních držet našim mužům palce, jelikož společně jsme nejsilnější! 

#wolvestogether