Poslední zápas letošního kalendářního roku odehráli vlci na parketách Slavie v Edenu. Přestože během zápasu prohrávali o tři góly, se svým soupeřem a pronásledovatelem v jednom si poradili a zápas po obratu dovedli do vítězného konce. Vítězství 8:5 tak podtrhlo vydařenou první polovinu sezony, po které patří vlkům druhé místo v divizní tabulce.


Letošní sezonu Kralupy odstartovaly na domácím hřišti proti Lounům. Divizní premiéra přinesla drtivé vítězství 15:2 a zvýšené sebevědomí do úvodu sezony. Pozorní fanoušci si mohli všimnout několika nových tváří na trenérské střídačce. Trenérské duo Mařík - Sop doplnili v pozici asistentů noví šéftrenéři celého oddílu, Lukáš Burián a Jakub Svoboda. Obě trenérské posily jsou spjaty s kralupským florbalem měrou vrchovatou. Jak Burián, tak Svoboda prošli mládežnickými kategoriemi a své si odehráli také v mužském dresu Kralup. V současnosti se starají o trenérskou koncepci a v rámci A-týmu pomáhají se systémovou průpravou. Právě jejich zapojení do trenérského štábu a fungování celé trenérské čtveřice je jedním z důvodů, proč je mužské “Áčko” na průběžném druhém místě tabulky.


Nebyla to však pouze nová trenérské jména; vzhledem k náročnosti soutěže a potřebě třech funkčních formací si fanoušci musí zvykat na jména nových posil - jak Brož, tak Mazánek nebo posledně debutující Procházka již patří do kádru Kralup a podávají velmi slušné výkony.


Doma Kralupy ještě neprohrály, pověstná a neoblíbená kralupská tvrz tak odolává nájezdníkům od Žatce až po Chomutov. Jediné dvě prohry muži přivezli z výjezdních utkání, když nestačili na rezervu Ústí a průběžného lídra z Kadaně.


Vlkům nejsou cizí jak těsné výhry o jeden až tři góly, jakož i poctivě “načepované” desítky, dvanáctky, třináctky nebo dokonce i jedna patnáctka svým soupeřům. Produktivita dopředu je zdárná, ovšem i defenziva letos funguje velmi slušně. Z celé Divize inkasovaly Kralupy nejméně branek!


Do roku 2022 tak Kralupy vstupují s mankem jediného bodu na vedoucí Kadaň, přičemž dohnání této ztráty není nereálné. Zaútočit na čelo tabulky Kralupy zkusí již 9. ledna doma proti Ústí B. Přijďte je podpořit, protože společně jsme nejsilnější! #wolvestogether