Zápas se odehrával před solidně zaplněnými tribunami sportovní haly na plaveckém stadionu, které poprvé rozburácely v sedmé minutě první třetiny. Prosadil se domácí obránce Jan Suk, který si přenesl slušnou střeleckou formu z předešlého utkání v Jičíně. Krátce po polovině srovnal hostující Lombino, avšak domácí opět posunul do vedení nový kapitán, Adam Kozel. Přesto domácí první třetinu nedovedli do úspěšného konce, neboť soupeř zvrátil vývoj skóre dvěma brankami v závěru třetinu.

V celém utkání podali domácí velmi slušný výkon a co se týče předsezónní přípravy, ukázali velmi dobrý postoj v defenzivní práci. Druhá třetina skončila smírně, kdy obě družstva vstřelila po dvou brankách – domácím přivodily radost dvě branky Milana Kociána, za hosty se radovali dva dvougóloví střelci, Navrátil s Tomešem.

Po půlminutě třetí třetiny odskočili Panteři do dvoubrankového vedení, když se v početní výhodě prosadil Kalous. Vlci však odpověděli stejným přesilovkovým kousancem, kdy se podruhé v utkání prosadil Adam Kozel. Kýženého vyrovnání se však domácí nedočkali a do konce zápasu se již neprosadili. Další dva góly hostí korunovaly celý výsledek, který vyzněl pro domácí negativně – prohra 5:8.

Přestože domácí nevyhráli, předvedli nejlepší výkon v rámci přípravy a ukázali, že jejich forma graduje s tím, jak se blíží začátek nové sezony. To je jistě dobrá zpráva pro celé družstvo, které již vyhlíží první kolo regionální ligy, které se odehraje 13. září na pražském Chodově. Nezbývá nic jiného než fandit, protože společně jsme nejsilnější! #wolvestogether

Kralupy Wolves - Panthers Praha  5:8 ONLINE