Jedná se o unikátní aktivitu, kdy je celý klub Wolves rozdělen do 8 týmů (včetně trenérů). Jednotlivé týmy proti sobě budou soupeřit ve cviku "Lyžař " - ODKAZ ZDE. 

A nyní krátce k pravidlům...

Každý hráč má dle kategorie daný počet minut, po které musí ve cviku vydržet a to buď v kuse nebo s přestávkami. Vše natočí na video a následně pošle pro kontrolu. Každý den může hráč poslat maximálně 1 video, za které jeho tým obdrží 10 bodů. Pakliže bude vytrvalý a pošle videa (=odcvičí cvik) alespoň ve 3 dnech v rámci kola (kolo= 5 dnů), získá jeho tým navíc extra 5 bodů. Takže čím víc se zapojí hráčů z týmu, tím větší šance na celkové vítězství !  Základní část začíná již toto pondělí 18.1. a bude trvat přesně 5 dní - do 22.1. Poté se vyhodnotí tabulka a určí se dvojice pro play-off, které začne v týdnu od 25.1.

A o co se hraje? Mimo neutuchající slávu a prestiž v rámci klubu také o velký dort, který vítězná kategorie obdrží, jakmile začnou společné tréninky :-).

Porazí třeba aktivní mladší žáci náš mužský A-TÝM ? Vyšlápnou si "přípravkáři" na trenéry ? 

Tyto a další otázky si jistě v dohlednu zodpovíme. 

KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI 

Základní část ovládli mladší žáci, kterým zdatně sekundovali trenéři s ženskou složkou. Posledním postupujícím do finálového pavouka byl tým dorostu a starších žáků. Mužské týmy a týmy našich nejmladších budou bojovat v pavouku útěchy.

PLAY-OFF: FINÁLOVÝ PAVOUK A PAVOUK ÚTĚCHY

V obou play-off pavoucích platí stejná pravidla jako v základní části. Navíc byl přidán 10 bodový bonus za pravidelnost pro ty hráče, kteří pošlou svůj výkon každý herní den, tedy od pondělí do pátku.

FINÁLE - DO HLAVNÍHO FINÁLE POSTUPUJÍ MLADŠÍ ŽÁCI A ŽENY S DORKAMA. DO FINÁLE ÚTĚCHY PAK PŘÍPRAVKA A ELÉVOVÉ.

VÍTĚZEM CELÉ VÝZVY SE STALY ŽENY A DOROSTENKY. V PAVOUKU ÚTĚCHY VYHRÁLA PŘÍPRAVKA. CELKEM SE ZÚČASTNILO 76 ČLENŮ WOLVES.