V sobotu 13.11. ženy změří síly s celky Prague Tigers „B“ a Tatran Střešovice „B“. Podaří se navázat na 6bodový úspěch z minulého víkendu?

K průběhu minulých utkání se vyjádřily hráčky Adéla Fejtová, Sandra Fadrhoncová a Kristýna Sobotková.

Adéla: Zápas byl vskutku těsný a vydařený. Ze začátku jsme se ho sice obávaly kvůli našemu malému počtu, postupem času jsme ale zjistily, že ve všem i na oko zlém se skrývá něco dobrého. Vyzkoušely jsme si, kam až naše síly dosáhnou. Odměnou pro nás je 6 bodů, které nám pomohou udržet se na solidním místě v tabulce.

Sandra: První zápas se nám podařilo dát první dva góly a ubránit to na výsledek 2:1. Na začátku druhého zápasu jsme prohrávaly 0:2, ale nevzdaly jsme to, bojovaly a nakonec se nám to podařilo otočit na 5:4 a vyhrát. Oba zápasy byly těžké, ale i přes náš malý počet jsme se snažily a daly do toho všechno a nakonec si dovážíme důležitých 6 bodů. Fejty nás v bráně hodně podržela a vychytala spoustu gólových šancí.

Kristýna: Zápas byl vskutku těsný a vydařený. Ze začátku jsme se ho sice obávaly kvůli našemu malému počtu, postupem času jsme ale zjistily, že ve všem i na oko zlém se skrývá něco dobrého. Vyzkoušely jsme si, kam až naše síly dosáhnou. Odměnou pro nás je 6 bodů, které nám pomohou udržet se na solidním místě v tabulce.