Muži A

září 2020

Florbal Team Sokol Nebušice
Neděle 13. září 2020, 12:00, TJ JM Chodov
Regionální liga mužů, 1. kolo
Kralupy Wolves
11:6
Florbal Team Sokol Nebušice
SSK Future Barrandov
Neděle 13. září 2020, 15:00, TJ JM Chodov
Regionální liga mužů, 1. kolo
SSK Future Barrandov
6:17
Kralupy Wolves
TJ Sokol Královské Vinohrady C
Neděle 27. září 2020, 13:00, SH Kralupy nad Vltavou
Regionální liga mužů, 2. kolo
Kralupy Wolves
9:3
TJ Sokol Královské Vinohrady C
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
Neděle 27. září 2020, 19:00, SH Kralupy nad Vltavou
Regionální liga mužů, 2. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
9:8
po nájezdech
Kralupy Wolves

říjen 2020

FBC Pitbulls Kolín
Sobota 17. říjen 2020, Sport Eden Beroun
Regionální liga mužů, 3. kolo
Kralupy Wolves
17.10.
FBC Pitbulls Kolín
Wizards DDM Praha 10 B
Sobota 17. říjen 2020, Sport Eden Beroun
Regionální liga mužů, 3. kolo
Wizards DDM Praha 10 B
17.10.
Kralupy Wolves

listopad 2020

BLACK ANGELS B BENFICA
Sobota 7. listopad 2020, X3M Arena Barrandov
Regionální liga mužů, 4. kolo
Kralupy Wolves
7.11.
BLACK ANGELS B BENFICA
Florbal TJ Kobylisy B
Sobota 7. listopad 2020, X3M Arena Barrandov
Regionální liga mužů, 4. kolo
Florbal TJ Kobylisy B
7.11.
Kralupy Wolves
FbC Barracudas Slaný
Sobota 21. listopad 2020, SH Králův Dvůr
Regionální liga mužů, 5. kolo
FbC Barracudas Slaný
21.11.
Kralupy Wolves
OLYMP FLORBAL
Sobota 21. listopad 2020, SH Králův Dvůr
Regionální liga mužů, 5. kolo
Kralupy Wolves
21.11.
OLYMP FLORBAL

prosinec 2020

FKÚ Ovocné Báze
Neděle 6. prosinec 2020, SH Stochov
Regionální liga mužů, 6. kolo
Kralupy Wolves
6.12.
FKÚ Ovocné Báze
FbŠ Bohemians B
Neděle 6. prosinec 2020, SH Stochov
Regionální liga mužů, 6. kolo
FbŠ Bohemians B
6.12.
Kralupy Wolves

leden 2021

Florbal TJ Kobylisy B
Neděle 24. leden 2021, SH Zruč nad Sázavou
Regionální liga mužů, 8. kolo
Kralupy Wolves
24.1.
Florbal TJ Kobylisy B
FBC Pitbulls Kolín
Neděle 24. leden 2021, SH Zruč nad Sázavou
Regionální liga mužů, 8. kolo
FBC Pitbulls Kolín
24.1.
Kralupy Wolves

únor 2021

Florbal Team Sokol Nebušice
Sobota 6. únor 2021, TJ JM Chodov
Regionální liga mužů, 9. kolo
Florbal Team Sokol Nebušice
6.2.
Kralupy Wolves
FbŠ Bohemians B
Sobota 6. únor 2021, TJ JM Chodov
Regionální liga mužů, 9. kolo
Kralupy Wolves
6.2.
FbŠ Bohemians B
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
Neděle 21. únor 2021, SH Kralupy nad Vltavou
Regionální liga mužů, 10. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
21.2.
Kralupy Wolves
Wizards DDM Praha 10 B
Neděle 21. únor 2021, SH Kralupy nad Vltavou
Regionální liga mužů, 10. kolo
Kralupy Wolves
21.2.
Wizards DDM Praha 10 B

březen 2021

OLYMP FLORBAL
Neděle 7. březen 2021, Sport Eden Beroun
Regionální liga mužů, 11. kolo
OLYMP FLORBAL
7.3.
Kralupy Wolves
TJ Sokol Královské Vinohrady C
Neděle 7. březen 2021, Sport Eden Beroun
Regionální liga mužů, 11. kolo
Kralupy Wolves
7.3.
TJ Sokol Královské Vinohrady C
BLACK ANGELS B BENFICA
Neděle 21. březen 2021, SH Králův Dvůr
Regionální liga mužů, 12. kolo
Kralupy Wolves
21.3.
BLACK ANGELS B BENFICA
FbC Barracudas Slaný
Neděle 21. březen 2021, SH Králův Dvůr
Regionální liga mužů, 12. kolo
FbC Barracudas Slaný
21.3.
Kralupy Wolves

duben 2021

SSK Future Barrandov
Neděle 18. duben 2021, SH Stochov
Regionální liga mužů, 13. kolo
SSK Future Barrandov
18.4.
Kralupy Wolves
FKÚ Ovocné Báze
Neděle 18. duben 2021, SH Stochov
Regionální liga mužů, 13. kolo
Kralupy Wolves
18.4.
FKÚ Ovocné Báze