Dvacet vstřelených gólů a šest bodů. Kralupy doma stoprocentní a jsou v čele Divize

První dva domácí zápasy kralupských Vlků nenudily! Severočeští soupeři si odvezli dohromady dvacet inkasovaných gólů a žádný bod. Domácí jsou naopak dále stoprocentní a na čele soutěže

Vlci se poprvé v tomto divizním ročníku představili doma a hned z toho bylo dvojutkání s nevyzpytatelnými soupeři ze severu republiky.

V pátek večer přijel na kralupskou palubovku celek z Litvínova, který během prvních dvou třetin zle zatápěl domácímu týmu. To vše podtrhnul skvělý výkon hostujícího brankáře Chabra, jenž byl dvě třetiny doslova k nepřekonání. Jediný, kdo dokázal dostat míček za jeho záda, byl Marek Čejka.

Ve třetí třetině se však strhla gólová lavina!

Zvýšené tempo hry domácích přineslo kýžené vyrovnání z hole Veverky, který tak oslavil premiérový gól v dresu Wolves. Rozdílový a nakonec také vítězný gól vstřelil o dvacet vteřin později kapitán Kozel. To však nebylo zdaleka všechno! Během tří a půl minuty padlo celkem sedm dalších branek, všechny do sítě Litvínova. Poslední dva údery zasadili hostům domácí ostrostřelci Adam Carvan a Kristián Malík. Třetí hrací část tak skončila poměrem 11:0 pro domácí, kteří ve výsledku porazili Litvínovem poměrem 12:2.

V nedělním zápase se kralupští florbalisté utkali s děčínskými soupeři a přestože utkání začalo náporem hostí, byli to domácí, kteří skórovali. Během čtyřiadvaceti vteřin skórovali celkem třikrát! Nejdřív skvěle doplnil hru obránce Kocourek, který využil nezištnou přihrávku Hájka, následně po kombinaci dvou Adamů skóroval junior Carvan a kvalitního napadání a pomalého přesunu hostujícího brankáře využil Pavel Procházka. Soupeř sice snížil zkraje druhé třetiny, to ovšem byla voda na kralupský gólový mlýn. Tříbrankové vedení vrátil domácím všudybyl Berka, který se dobře zorientoval a uklidit odražený míček do sítě. Na něj navázal dvěma góly Carvan, který tak dokonal hattrick. Poslední dvě branky kralupského týmu si pro sebe rezervoval Čejka, jenž nejprve proměnil trestné střílení a následně se skvěle uvolnil do volného prostoru a zužitkoval Husťákovu nabídku. Soupeř sice snížil jak v přesilovce, tak s klaksonem poslední hrací části, nestačilo to však na nic víc než korekci výsledku.

Dobrá útočná hra, se kterou trenéři byli spokojeni již po 1. kole, přetrvává. Domácí získali šest bodů a po 3. kole jsou na čele Divize. Další zápas je čeká již tuto neděli, kdy opět doma přivítají Rudnou.