Nový člen

Informace

16_20230901_071344.jpg

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

Každý nový člen musí nejprve vyplnit elektronický formulář ZDE.

PŘIHLÁŠKA DO FLORBALOVÉ UNIE

Aby mohl hráč nastoupit v oficiálních soutěžích, musí mít vyplněnu přihlášku do České florbalu. Vždy prosím vyplnit náš klub Kralupy Wolves, pod který se registrujete. Stačí opět on-line ZDE. O jejím vyplnění prosím informujte trenéra příslušné kategorie.

TRÉNINKY A KATEGORIE

Pro návštěvu správného tréninku, který najdete ZDE, je potřeba nejprve identifikovat správnou věkovou kategorii dle ročníku narození - přípravka (2018-2015), elévové (2013-2014), mladší žáci (2011-2012), starší žáci (2009-2010), dorost/dorostenky (2007-2008), junioři (2005-2006), muži/ženy (2004 a starší).

ČLENSKÁ SEKCE

Po odeslání elektronické přihlášky musíte počkat na autorizaci sekretariátem klubu, který Vás přiřadí do příslušného týmu v Členské sekci. Zde bude probíhat veškerá komunikace s trenéry a klubem. Pokud se Vám nedaří přihlásit nebo si nevíte rady, kontaktujte sekretariát klubu na info@kralupywolves.cz. 

Máme i mobilní aplikaci, která Vám vše ještě více usnadní. Stačí jen stáhnout do mobilu a použít QR kód nebo členské číslo viz. obrázek níže.


MOBILNÍ APLIKACE ČLENSKÁ SEKCE

Informace k mobilní aplikaci najdete ve videu níže.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 

Každý nový člen má měsíční zkušební lhůtu zdarma. Pakliže se rozhodnete pokračovat, informuje o tom nejprve trenéry a posléze mu bude (jeho zákonným zástupcům) skrze Členskou sekci poslány pokyny k platbě. Více naleznete na stránce Příspěvky.

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY

Od 1. 1. 2014 je účinná nová Vyhláška o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, vydaná Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 391/2013 Sb. Tato vyhláška zavádí povinnost zdravotních prohlídek pro všechny sportovce účastnící se organizovaných soutěží. Na jejím základě je pak Český florbal povinný kontrolovat platnost těchto zdravotních prohlídek u svých členů hrajících soutěže.

Pro lékařský posudek není zákonem předepsaný žádný konkrétní formulář. Lékaři postupně v praxi vytvořili formulář, který naleznete ZDE. Český florbal doporučuje používat u lékařů právě tyto žádosti o posouzení zdravotní způsobilosti. Akceptovány budou i jiné podoby formuláře, ze kterých bude jasně patrné, o jaký typ prohlídky se jednalo (výkonnostní/vrcholová, vstupní/pravidelná) a že se jednalo o prohlídku pro sportovní disciplínu florbal.

Více o zdravotních prohlídkách najdete v sekci Zdravotní prohlídky.

PARTNEŘI KLUBU

Díky našim partnerům může každý člen čerpat slevy u následujících značek:

Florbalexpert - https://www.florbalexpert.cz/ - obchod s florbalovým vybavením - sleva 20 % pro členy

Atletico - http://www.sportivo.cz/ - obchod se sportovním oblečením

FANSHOP

Klub ve spolupráci s firmou Atletico připravil pestrou nabídku merchandisingu, kterou najdete na klubovém E-SHOPU.

DRESY A FLORBALOVÉ VYBAVENÍ

Všechny naše týmy nastupují v jednotných dresech. Novým členům zejména v nejmladších kategoriích můžeme provizorně dres na zápasy zapůjčit. Jsme schopni i dočasně půjčit florbalové hole či brankářské vybavení.

PRAVIDLA PRO RODIČE

Náš klub nereprezentují jenom naši hráči a trenéři, ale také i rodiče dětí. Rádi bychom, aby se na zápasech vytvářela co nejlepší atmosféra a děti se cítili co nejlépe. Prosím tedy všechny rodiče, aby se seznámili s naším MANUÁLEM a na zápasech se podle nich chovali.