Nový člen

Informace

16_20230901_071344.jpg

PŘIHLÁŠKA DO KLUBU

Každý nový člen musí nejprve vyplnit elektronický formulář ZDE.

PŘIHLÁŠKA DO FLORBALOVÉ UNIE

Aby mohl hráč nastoupit v oficiálních soutěžích, musí mít vyplněnu přihlášku do České florbalu. Tuto registraci za Vás po přihlášení do členské sekce EOS (viz. výše) provede pracovník klubu. Díky registraci budete mít navíc zajištěno pojištění proti úrazu od Kooperativy, které se vztahuje jak na zápasy, tak na oficiální tréninky klubu.

TRÉNINKY A KATEGORIE

Pro návštěvu správného tréninku, který najdete ZDE, je potřeba nejprve identifikovat správnou věkovou kategorii dle ročníku narození - přípravka (2018-2015), elévové (2013-2014), mladší žáci (2011-2012), starší žáci (2009-2010), dorost/dorostenky (2007-2008), junioři (2005-2006), muži/ženy (2004 a starší).

ČLENSKÁ SEKCE

Po odeslání elektronické přihlášky musíte počkat na autorizaci sekretariátem klubu, který Vás přiřadí do příslušného týmu v Členské sekci. Zde bude probíhat veškerá komunikace s trenéry a klubem. Pokud se Vám nedaří přihlásit nebo si nevíte rady, kontaktujte sekretariát klubu na info@kralupywolves.cz. 

Máme i mobilní aplikaci, která Vám vše ještě více usnadní. Stačí jen stáhnout do mobilu a použít QR kód nebo členské číslo viz. obrázek níže.


MOBILNÍ APLIKACE ČLENSKÁ SEKCE

Informace k mobilní aplikaci najdete ve videu níže.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 

Každý nový člen má měsíční zkušební lhůtu zdarma. Pakliže se rozhodnete pokračovat, informuje o tom nejprve trenéry a posléze mu bude (jeho zákonným zástupcům) skrze Členskou sekci poslány pokyny k platbě. Více naleznete na stránce Příspěvky.

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY

Od 1. 1. 2014 je účinná nová Vyhláška o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, vydaná Ministerstvem zdravotnictví ČR pod č. 391/2013 Sb. Tato vyhláška zavádí povinnost zdravotních prohlídek pro všechny sportovce účastnící se organizovaných soutěží. Na jejím základě je pak Český florbal povinný kontrolovat platnost těchto zdravotních prohlídek u svých členů hrajících soutěže.

Pro lékařský posudek není zákonem předepsaný žádný konkrétní formulář. Lékaři postupně v praxi vytvořili formulář, který naleznete ZDE. Český florbal doporučuje používat u lékařů právě tyto žádosti o posouzení zdravotní způsobilosti. Akceptovány budou i jiné podoby formuláře, ze kterých bude jasně patrné, o jaký typ prohlídky se jednalo (výkonnostní/vrcholová, vstupní/pravidelná) a že se jednalo o prohlídku pro sportovní disciplínu florbal.

Více o zdravotních prohlídkách najdete v sekci Zdravotní prohlídky.

PARTNEŘI KLUBU

Díky našim partnerům může každý člen čerpat slevy u následujících značek:

Florbalexpert - https://www.florbalexpert.cz/ - obchod s florbalovým vybavením - sleva 20 % pro členy

Atletico - http://www.sportivo.cz/ - obchod se sportovním oblečením

FANSHOP

Klub ve spolupráci s firmou Atletico připravil pestrou nabídku merchandisingu, kterou najdete na klubovém E-SHOPU.

DRESY A FLORBALOVÉ VYBAVENÍ

Všechny naše týmy nastupují v jednotných dresech. Novým členům zejména v nejmladších kategoriích můžeme provizorně dres na zápasy zapůjčit. Jsme schopni i dočasně půjčit florbalové hole či brankářské vybavení.

PRAVIDLA PRO RODIČE

Náš klub nereprezentují jenom naši hráči a trenéři, ale také i rodiče dětí. Rádi bychom, aby se na zápasech vytvářela co nejlepší atmosféra a děti se cítili co nejlépe. Prosím tedy všechny rodiče, aby se seznámili s naším MANUÁLEM a na zápasech se podle nich chovali.