Po prvním víkendu nerozhodně. Play-up se přesouvá do Kralup!

Dobrá obranná činnost, těsné výsledky, jedno prodloužení, nerozhodný stav. Série Kralup a Milevska je po prvním dvou zápasech vyrovnaná

Vyřazovací část Divize se rozběhla naplno a její součástí jsou vůbec poprvé ve své historii také kralupští florbalisti. Po dvou lítých bojích, které svedli s vítězem divizní skupiny B je stav série vyrovnaný, obě mužstva totiž získala po jednom utkání. Série se tak za nerozhodnutého stavu přesouvá do vlčího doupěte.

První utkání lépe vyšlo kralupským florbalistům, kteří po dvou brankách Krahulce vedli 2:0. Domácí střelecky probudil nejlepší střelec základní části Doubek, který snížil a rozjásal milevské tribuny. To by ovšem nesměl zkraje druhé hrací části zůstat nestřežen Hájek, který jen potvrdil pozici nejproduktivnějšího Vlka a vrátil hostům dvoubrankové vedení. Domácí opět snížili, když se prosadil Dolejš, ovšem to jako by hostující florbalisty vyburcovali k přeřazení na nový rychlostní stupeň - Čejka se trefil ve dvojnásobném oslabení, druhý gól přidal Hájek a na konci druhé hrací části svůj hattrick završil Matyáš Metoděj Krahulec. Ten herně a střelecky rozkvetl v první formaci, po boku Hájka a Čejky, přičemž jeho výkony dokazují, že si herní pohodu z konce základní části přenesl také do play-off. Mileští Došwicháci sice ve třetí třetině ještě snížili, ovšem na konečném skóre zápasu to nic nezměnilo. Za Wolves skóroval ještě Karel Urban a definitivní podobu přineslo snížení domácích z hole Loskota, sečteno podtrženo 7:4 pro Kralupy, které tak získaly první ze tří potřebných bodů k postupu.

Druhé utkání nabídlo vyrovnanou bitvu, ve které se bojovalo doslova o každý metr hrací plochy. Líté souboje u mantinelu, perfektní zákroky na obou stranách a pevné obrany, o které se tříštily útočné akce nakonec nabídl dramatickou zápletku, jež muselo rozhodnout až prodloužení. V každé třetině se oba týmy přetahovaly o gólové vedení - na domácí branku Koláře odpověděl hostující Čejka, na ránu domácího Dvořáka přichystal odpověď nejproduktivnějš hráč víkendu Krahulec. Když ve třetí třetině poslal Wolves do vedení Michálek, bleskově vyrovnal Dolejš. Šlo se tedy do prodloužení, ve kterém hostující zeď procedil podruhé skórující Dvořák.

Série se během prvního březnového víkendu představí v Kralupech - v sobotu se hraje od 20h, nedělní zápas začíná o dvě hodiny dřív, v 18h. Pokud domácí dvakrát vyhrají, ukončí sérii a postoupí do dalšího kola. Který tým získá první mečbol? Skončí série už tenhle víkend, nebo dojde na rozhodující páté utkání o všechno? Na všechny tyto otázky dostaneme odpovědi tento víkend. Všichni kralupští fanoušci musí být u toho! #wolvestogether