Před lockdownem stihly ženy odehrát turnaje v Benešově a vezou 3 body

V sobotu se uskutečnil první a na nějakou dobu zřejmě poslední druholigový turnaj žen, ze kterého naše svěřenkyně přivezly 3 body.

V prvním zápase byla pokořena rezerva nehvizdskému týmu Prague Tigers 8:4. Nejvíce kanadských bodů zaznamenala Sandra Fadrhoncová (2+2).

Ve druhém zápase proti druhým Tygřicím, tentokráte rezervě z Kunratic, našim svěřenkyním nevyšla první třetina, která skončila v jejich neprospěch 1:6. V dalších částech utkání se gólostroj kunratických zpomalil a utkání po třetí třetině, která skončila nerozhodně 1:1, bylo ukončeno hvizdem za stavu 9:2 pro Tigers. Dvě branky si na své konto připsala juniorka Karolína Baštářová.

Karolína byla po benešovských utkáních vyhlášena též jako hráčka víkendu. Lepší debut za ženy si nemohla přát. #wolvestogether

Florbalová akademie MB B "KPY" - Tigers Start98 Kunratice B 2:9 ONLINE

Florbalová akademie MB B "KPY" - Prague Tigers B 8:4 ONLINE