16_20230829_120637.jpg
15_20230829_134111.jpg
74_20231110_173454.jpg

Regionální derby na domácím hřišti! Kralupy přivítají Barakudy ze Slaného

Divize pomalu spěje do své první poloviny. Los 10. kola proti sobě tentokrát postaví kralupské Vlky a slánské Barakudy. Souboj zvířecích druhů slibuje napínavé klání

Kralupští Vlci se po týdenní odmlce opět představí na domácím hřišti a po těsné prohře 5:6, po které v minulém kole odjeli s prázdnou z Kadaně, se budou chtít vrátit na vítěznou tříbodovou vlnu. V cestě jim bude stát nelehký soupeř. Předsezónní los totiž rozhodl, že se ve druhé listopadové neděli potkají s lokálními rivaly, Barracudas Slaný.

Slánští florbalisté se stejně jako loni drží v širší špičce soutěže a aktuálně jsou na 4. místě tabulky. V případě tříbodové výhry by se dokonce dostaly před své kralupské soupeře. Jen to musí být pro svěřence trenérů Buriána a Svobody dostatečná motivace ještě před začátkem zápasu! Souboj aktuálně druhých Kralup a čtvrtého Slaného slibuje zajímavou podívanou a diváci se jistě nebudou nudit.

Divizní bilance zatím vyznívá pro Vlky, kteří loni Slaný dvakrát porazili. Nejprve na jeho hřišti celkem jasně 9:4, ovšem odveta byla mnohem zamotanější a vyrovnanější. Ani tři třetiny a prodloužení navrch tehdy neurčily vítěze, rozhodnou musely až nájezdy, po kterých dva body zůstaly na kralupské palubovce. Jelikož oba týmy také letos patří k tomu vůbec nejlepšímu ve své divizní skupině, nedarují si vzájemně ani metr hřiště či střeleckou příležitost zadarmo. Ukáží domácí borci, že to myslí vážně s ambicemi na postup a přehrají těžkého soupeře?

Na zápas se jistě těší domácí útočník Malík, který proti Slanému loni skóroval v obou zápasech a celkem si připsal pět bodů za tři góly a dvě asistence. Za záda brankářů Barakud úspěšně mířili také například Husťák, Suk, Řehák nebo Michálek. Všichni jsou zdraví a připraveni skórovat proti dravému soupeři také v této sezoně. Kralupští fanoušci se mohou také těšit na domácí debut nové posily, Tomáše Veselého, jenž se uvedl dvěma góly proti Kadani. Jestli jeho střely najdou svůj cíl také na domácím hřišti, to se dozvíme už tuto neděli. 

Zápas začíná v 18 hodin, přijďte tedy podpořit kralupské Vlky do haly na Cukrovaru a pomoct jim v cestě za třemi body! #wolvestogether