Související zápas

Kralupy Wolves
Kralupy WolvesKadaň
10:9 po prodl.(5:3,1:2,3:4)
pá 26. 1. 2024 12:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Divize, 19. kolo
16_20230829_120637.jpg
97_20240125_091656.jpg

Vlci přivítají Katy. Bude to před nejvyšší diváckou účastí v historii?

Již zítra Kralupy poprvé zažijí school match v jakémkoliv sportu. Devatenácté kolo odstartuje předehrávka druhého a třetího týmu tabulky. Vrátí domácí svým severočeským soupeřům podzimní porážku?

Pátek 26. ledna se zapíše jak do florbalových, tak kralupských sportovních dějin. Vůbec poprvé se totiž ve městě odehraje tzv. school match, tedy sportovní utkání v přívětivém dopoledním čase, kdy z tribun budou fandit místní školáci. Právě školou povinní fanoušci vytvoříme - věříme, že jedinečnou - kulisu předehrávce 19. kola Divize, ve které na sebe narazí kralupští Vlci a kadaňští Kati.

Souboj tradičních účastníků Divize vždy přinesl vyrovnaná, gólově bohatá a divácky příznivá utkání. Takový souboj si slibují jednak oba soupeři, jednak diváci, kterých v pátek může být i přes dvě stovky! Domácí mají svému soupeři co vracet. Na podzim s ním v Kadani prohráli těsně 5:6, kdy nejprve třikrát srovnali gólové manko, na vítězný gól Lenkeho však už odpověď nenašli. Během svého tříletého působení ve 4. nejvyšší soutěži na sebe oba týmy narazí již pošesté a dosavadní bilance zatím vyznívá pro kadaňské Katy, kteří v pomyslné sérii vedou 4:1 na zápasy.

Jediná kralupská výhra - nejtěsnějším možným rozdílem 7:6 - přišla shodou okolností na domácím hřišti Kralup a rovněž to bylo v lednu. Náhoda? Nemyslíme si! Kralupy disponují dobrou formou a ve vzájemním zápase budou chtít potvrdit průběžné druhé místo tabulky. Přestože jejich soupeř má dva zápasy k dobru, výhra Vlků by ukázala, že souboj o nejužší špici své ligy myslí vážně! Na zápas budou jistě dobře připraveni oba dvougóloví střelci z posledního vzájemného zápasu, Malík a Veselý, přičemž jejich touha opět skórovat nebude malá.

Těšíme se na velké utkání, které jistě doprovodí skvělá kulisa a požene domácí za tříbodovým vítězstvím! #wolvestogether

Související články

Kralupy Wolves