Související zápas

Kralupy Wolves
ChebKralupy Wolves
10:5(2:1,0:3,8:1)
pá 17. 11. 2023 14:00 @ Lokomotiva Cheb, Divize, 11. kolo
16_20230829_120637.jpg
76_20231117_093306.jpg

Vlky čeká cesta na západ. V Chebu se potkají s nováčkem divize!

Listopadový sametový svátek svede dohromady dva týmy s rozdílnou aktuální formou. Vrátí se muži na vítěznou proti družstvu, které v posledních dvou zápasech vstřelilo 30 gólů?

Jak Kralupy, tak Cheb využívají státního svátku oslavujícího svobodu a demokracii k tomu, aby odehráli svůj zápas v rámci 11. kola. V mužské kategorie půjde o vůbec první měření sil kralupského a chebského florbalu. Zatímco Kralupy jsou tradičním účastníkem Divize, Cheb se sžívá s rolí nováčka v celostátních vodách.

Zatímco zkraje soutěže platili Akademici z Chebu nováčkovskou daň spočívající ve velmi sympatických a vyrovnaných výkonech, které ovšem nevedly k bodům, poslední dva zápasy hrají v dobrém rozmaru. Nastříleli v nich třicet gólů, kdy si nejprve Litvínov odvezl tucet branek ve své síti a následně načepovanou osmnáctku dostala rezerva Chomutova. Kralupská obrana se bude muset mít na pozoru před Danielem Mackem, který v těchto dvou zápasech vstřelil celkem devět gólů a na dalších pět přihrál, přičemž pozadu nebude chtít zůstat ani lídr bodování Chebu, útočník Jan Smolka.


Oproti tomu Vlci se potýkají s opačnou aktuální formou; nejprve těsně prohráli v Kadani 5:6 a během minulého kola na ně našlo recept Slaný, které po výhře 4:3 v prodloužení odvezlo z Kralup dva body. Nehledě na to, že se při pohledu do tabulky jedná o souboj třetího a desátého týmu, aktuální forma může zamíchat před danými kartami.

Rozhodně to nebude jednoduchý souboj, zvlášť když přičteme více než dvouhodinovou cestu do Chebu, která na kralupské florbalisty čeká. V kádru je však mnoho pamětníků dvou výletů do Františkových Lázní na utkání se Sokolovem, což jsem plus minus stejné vzdálenosti. Vlci tak budou chtít navázat na svůj úspěšný lup na západě republiky a vrátit se na vítěznou tříbodovou šňůru.

Podaří se jim to? To zjistíme již zítra od 14h, kdy se zápas zahájí. Držtem kralupským borcům palce, ať si zpříjemní sváteční den ziskem bodů! #wolvestogether