16_20230829_120637.jpg
15_20230829_134111.jpg
118_20240511_121536.jpg

Wolves hlásí první „staronovou“ posilu, na přestup přichází obránce Jakub Kocourek

Kralupy hlásí první posilu do kádru A-týmu

V uplynulé sezoně měli kralupští fans možnost sledovat na našem parketu i několik nových tváří. Mezí ně patřil i obránce Jakub Kocourek, ten nyní mění svoje hostování z pražských Black Angels v trvalý přestup a bude ve vlčím dresu pokračovat i v následujících letech!

S dalším působením Kocourka jistě vedení Wolves nedělá krok vedle. Stále teprve dvacetiletý obránce se stal jedním ze základních stavebních kamenů sestavy kouče Ondřeje Kašpárka a vypovídá o tom také fakt, že v celé sezoně nevynechal jediný duel a naprostou většinu utkání odstartoval v první formaci. Zároveň se stal nejproduktivnějším obráncem týmu.

Kubo, jak se těšíš na další rok mezi Vlky?
“Zdravím všechny vlky! Na druhou sezónu v kralupském dresu se těším a jsem rád, že mám možnost pokračovat v rozjeté práci k postupu do Národní ligy.”

Jak bys zhodnotil svou premiérovou sezonu v Kralupech?
“Minulou sezónu, jelikož to byla moje první v Kralupech, tak jsem si musel zvykat na halu, spoluhráče, herní styl a fanoušky, kteří po celou sezónu vytvářeli neskutečnou atmosféru a už se těším na další domácí zápasy s vámi. Myslím, že až na jedno období v základní části jsme předváděli dobrou práci.”

Po tomhle období přišel vstup do roku 2024, během kterého se docela dařilo, že?
“V novém roce 2024 jsme až do třetího zápasu PO proti Kutné Hoře ani jednou neprohrali a na tuto šňůru musíme navázat už letos od začátku. Závěr sezóny v poslední sérii, jsme předváděli jak skvělé výkony tak i horší chvilky a ty nás bohužel staly vysněný postup, takže z toho jsem zklamaný, že to nevyšlo a věřím, že letos na to budeme lépe připraveni a budeme předvádět jedině skvěle výkony, které budou směřovat do Národky.”

Jaké máš do dalšího roku individuální cíle?
“Svůj individuální cíl mám být důležitým členem týmu na koho se dá spolehnout. Netrpělivě vyhlížím začátek letní přípravy!”

Kocourek ve své nováčkovské sezoně nakonec zaznamenal 28 bodů (10+18) v 31 utkáních a velkou měrou se podílel na postupu Vlků do Play-up ze třetího místo Divize A, a též na následném postupu přes Kutnou Horu.

Kočis, jsme rádi, že zůstáváš a přejeme ti mnoho úspěchu na hřišti v kralupském dresu!

#WOLVESTOGETHER