Vlčí stezka

ORIENTAČNÍ HRA VLČÍ STEZKA - HRA K 31.1.2021 UKONČENA

Pro všechny naše členy a příznivce jsme si v době koronavirové připravili orientační outdoorovou hru, která vás vyžene do přírody prozkoumat známá i neznámá místa Kralup a okolí. Pokud si chcete zasoutěžit o ceny z našeho merchandisingu, je nutné celou trasu absolvovat za jeden den naráz ideálně na kole, jelikož minimální vzdálenost mezi všemi místy včetně startu a cíle je od 20 do 27 kilometrů. Zákaz použití motorizovaných prostředků. Běžcům a chodcům se však meze nekladou. Pakliže si chcete užít hru jen tak, můžete použít cokoliv a klidně si výlety na krásná místa Kralup rozložit i na více dní

Pro oba přístupy hra končí navštívením všech stanovišť včetně startu a cíle a zapsáním všech úkolů do soutěžní karty, kterou po registraci obdržíte. 

Na konci hry získáte nápovědu, kde se skrývá vlčí poklad. Díky úkolům získáte i číselný kód, který vám pomůže poklad získat. Navíc po zaslání vyplněné herní karty zpět na náš mail získáte slevu do našeho nového FANSHOPU. Soutěžní závodníci navíc pošlou i čas, za který se jim podařilo hru ukončit včetně záznamu trasy z hodinek či aplikace v mobilu.

PRAVIDLA HRY

STARTOVNÉ: hra je kompletně zdarma

LOKALITY: 3 hry v lokalitách Kralupy nad Vltavou, Odolena Voda a Velké Přílepy

REGISTRACE: na mail info@kralupywolves.cz (do mailu uveďte přezdívku a věk závodníka plus lokalitu hry (Kralupy, Odolena Voda, Velké Přílepy) , poté vám pošleme instrukce a správnou herní kartu

ČAS: kdykoliv (registrace prosím posílejte minimálně den předem)

DÉLKA TRASY: dle dané lokality - hry od 18 do cca 27 km s převýšením od 300 do 450 metrů

MÍSTO: start i cíl je vyznačen na mapě lokality (kdo závodí na čas, musí vykonat celý okruh v kuse)

ODMĚNA: vlčí poklad + sleva do fanshopu (pro slevu prosím zaslat vyplněnou herní kartu na mail), odměna pro nejlepší závodníky (kdo si nebude chtít vyzvednout cenu z truhly, tomu ji předáme po skončení vládních opatření).

MAPA HRY: najdeš na stránkách dané lokality  

UPOZORNĚNÍ: každý startuje na vlastní nebezpečí, dodržujte prosím při hře platná vládní nařízení