Související zápas

Kralupy Wolves
BarracudasKralupy Wolves
6:7 po prodl.(3:3,0:1,3:2)
ne 4. 2. 2024 18:00 @ SH Slaný - Háje, Divize, 20. kolo
16_20230829_120637.jpg
99_20240202_131217.jpg

Divizní premiéra v nové hale. Kralupy vyráží do Slaného

Základní část Divize míří do svého finále a zbývají pouze poslední zápasy. Kralupy v jubilejním 20. ligovém zápase sezony vyzvou Slaný na jeho nové domácí palubovce

První únorové utkání Vlci odehrají v nedalekém Slaném. Tamní Barakudy je přivítají ve své nové domácí hale, kam se po letech přesunuly z kladenského azylu. Hala na slánských Hájích zatím viděla jen samé výhry svého týmu. Tuto sérii teď budou chtít přerušit členové vlčí smečky.

Svému soupeři navíc mají co vracet. V prvním utkání této sezony slánští florbalisté vyhráli v prodloužení a odvezli z haly na Cukrovaru dva body. Vítězství jim v prodloužení vystřelil Prokop. Šikovný křídelník a předsezónní posila by neměla chybět v sestavě Barakud ani o víkendu, jeho přítomnost na hřišti bude pro kralupskou obranu signálem zvýšené pozornosti.

Oba týmy mají vícezápasové série výher, otázkou je, kterému z nich skončí. Vlci jdou do zápasu s extra motivací - jednak vrátit soupeři podzimní porážku, jednak přerušit sérii neporazitelnosti v nové hale. Tým okolo kapitána Kozla doléčil všechna drobná zranění, hráči trénují a na zápas budou připraveni nejlépe, jak jen to půjde. Na zápas se také těší Tomáš Veselý a Jakub Manek, oba dvoubodoví z prvního vzájemného měření sil. Jak křídelník první formace Veselý, tak hrot druhého útoku Manek proti Slanému jednou skórovali a stejně tak jednou asistovali. Jejich bodové přírůstky budou třeba také v odvetě.

Který z týmů udělá krok k zisku bodů a upevní si příslušnost mezi čtyřmi nejlepšími týmy ligové tabulky? Slaný má oproti Kralupům ještě jeden zápas k dobru, v případě bodového zisku by je tedy mohl při konečném zúčtování přeskočit! To Vlci jistě nemohou chtít. Vítěze středočeského derby poznáme v neděli večer. Držte našim borcům palce!

#wolvestogether

Související články

Kralupy Wolves