Související zápas

Kralupy Wolves
Kralupy WolvesCheb
11:4(3:0,2:2,6:2)
ne 11. 2. 2024 18:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Divize, 21. kolo
16_20230829_120637.jpg
101_20240209_205822.jpg

Poslední domácí zápas v základní části. Vlci doma změří síly s Chebem

Dva zápasy před koncem základní části se vlčí smečka představí na domácím hřišti. Vůbec poprvé se tady utká s Chebem a bude mu chtít vrátit podzimní porážku

Předposlední kolo svede dohromady třetí Kralupy a již zachráněný šestý Cheb. V mužské kategorii půjde o vůbec první vzájemné utkání, které oba týmy odehrají na kralupské palubovce. Svěřenci realizačního týmu Kašpárek, Burián a Svoboda do zápasu půjdou s jasným cílem - vrátit soupeři podzimní porážku 5:10 a připravit se na blížící se play-up.

Nováček ze západní části České republiky má dvě kola před koncem definitivní jistotu záchrany a dokonce může pomýšlet na play-up pozice jako celek ze šestých míst. Akademici z Chebu tak v Kralupech mají stále naději, aby utkání nebylo předposledním v této sezoně. Tým zkraje sezóny platil těžkou nováčkovskou daň, kdy sympatické výkony nepřinášely další body, což se následně zlepšilo.

Tuto zlepšenou formu na podzim odnesly také Kralupy, které v Chebu utrpěly nejvyšší porážku sezonu poměrem 5:10. Tuto kaňku ve výsledkové tabulce je třeba odčinit, nejlépe před domácím publikem. V kádru budou připraveni všichni domácí střelci, kteří si mezi sebe rozdělili pět vstřelených branek z podzimního klání. Dvougólový Berka a následně trojice Brzoň, Hájek a Michálek budou jistě opět připraveni zatížit účet soupeře vstřelenými góly.

Poslední domácí zápas v základní části Vlci budou chtít jistě vyhrát a připsat si tři body do tabulky a upevnit si pozici mezi top třemi týmy ligy. K vítězství budou potřebovat také podporu vlastních fanoušků, u kterých věříme, že si jistě najdou cestu do hlediště. Hraje se v neděli od 18h, přijďte podpořit domácí borce!

#wolvestogether

Související články

Kralupy Wolves