Související zápas

Kralupy Wolves
ChebKralupy Wolves
10:5(2:1,0:3,8:1)
pá 17. 11. 2023 14:00 @ Lokomotiva Cheb, Divize, 11. kolo
16_20230829_120637.jpg
77_20231120_112609.jpg

Z Chebu s prázdnou. Vlci před plnými tribunami body nezískali

Sváteční výlet na západ republiky kralupskému A-týmu zhořkl. Osm inkasovaných gólů v poslední třetině rozhodlo, že všechny body zůstávají na půdě nováčka Divize.

Po dvouhodinové cestě skoro až k německým hranicím panovala v týmu bojovná a odhodlaná nálada zlomit sérii dvou proher. O motivaci tak bylo jasně postaráno! K vybičování pomohly také skvěle zaplněné tribuny chebské haly, které přilákaly dvě stovky převážně domácích fanoušků. Domácí tým vytvořil skvělou atmosféru, která ho hnala dopředu již od prvních vteřin. Ani hostující Vlci se nenechali zahanbit a během prvních minut několikrát ohrozili brankáře Bartůška, přesto to byl jejich brankář Hammami, který poprvé lovil míč ze sítě poté, co ho překonal skórující Skopový. Neveselo bylo o deset minut později, kdy obránce Nagy prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Další brance poté zabránil právě gólman Vlků Hammami, když vychytal trestné střílení domácího forvarda Macka. Náskok domácích o branku snížil útočník Hájek, který se rychle zorientoval před bránou Akademiku a oprášil svůj gólový instinkt.

Do prostřední hrací části tak Kralupy vstupovaly s jednogólovým deficitem. Nehledě na něj předvedly velice aktivní a obětavou hru, kdy padaly do střel, blokovaly soupeřovy útoky a to vše podtrhl skvěle chytající Hammami. Zvýšená hra přinesla své ovoce. Nejprve srovnal v početní výhodě Michálek, jenž využil nacvičené kombinace s Malíkem. V polovině zápasu oslavil svoji první vstřelenou branku v kralupském dresu posila ze Světlé nad Sázavou, Luboš Brzoň, čímž překlopil skóre hry na stranu Vlků. Konečně pak vydařenou prostřední část korunoval dalším gólem Kralup Štěpán Berka, který využil volného místa po rozehrávce standardní situace a našel místo na bližší tyči Bartůškovy brány.

Vlkům se podařilo překlopit skóre na svoji stranu a do třetí třetiny vstoupily s dvoubrankovým náskokem. Tam je ovšem čekala černá dvacetiminutovka dosavadní sezony. Nejprve po 43 vteřinách vyrovnal v přesilové hře Smolka, čímž odšpuntoval domácí gólostroj. O necelou půlminutu vyrovnal dlouhán Hůda a skóre na stranu Chebu o další minutu později překlopil důrazný obránce Voborník, jehož střela skončila až v síti Kralup. Když na 6:4 zvýšil dalším gólem v zápase Smolka, bila kralupská střídačka na poplach v podobě oddechového času. Nejlepší hráč zápasu hostí Berka sice okamžitě snížil na 5:6 z pohledu Kralup, na další gólovou odpověď se však vlčí ofenziva nezmohla. Domácím vrátil dvougólové vedení skórující Hykš a když Smolka dovršil hattrick ve vlastním oslabení, bylo zle. Ani zvýšený tlak způsobený napadáním nepřinesl snížení, ba naopak. Domácí ještě dvakrát přehráli obranný blok Kralup, kdy se dvakrát prosadil útočník Macek. Sečteno podtrženo, prohra 5:10 je zatím tou nejtvrdší, kterou Kralupy letos “nakoupily”.

Po polovině soutěže se tým drží na 4. místě, stále je tedy v širší špičce. Nepovedené výsledky z posledních zápasů bude mít šanci zlomit již tuto neděli, kdy ho v domácím prostředí čeká odveta s rezervou Chomutova. Ten v prvním měření sil porazili 11:7 a takový výsledek bude jistě nutný také nyní! Přijďte domácí borce podpořit v neděli 26. listopadu od 18h do haly na Cukrovaru!FOTO: Florbal Cheb
#wolvestogether

Související články

Kralupy Wolves