Kralupy Wolves
Členská sekce
Nový člen
Tréninky
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
O klubu
Kontakty
Tréninky
Trenéři
Vize klubu
Příspěvky
Klubové úspěchy
Zdravotní prohlídky
Haly
Muži A
Týmy
Nábor
Akademie
Jak se stát Akademií
Akademie Odolena Voda
Akademie Velké Přílepy
Akademie ZŠ Třebízského
Fanzone
Fanshop
Galerie
Facebook
Instagram
YouTube
Ke stažení
Partneři
Projekty
RŠFL
Soustředění
Vlčí poklad
Vlčí stezka
Florbalgolf
Lupíkova stezka
Vlčí výzva
Kralupy Open 2024
menu
Klub
O klubu
Kontakty
Tréninky
Trenéři
Vize klubu
Příspěvky
Klubové úspěchy
Zdravotní prohlídky
Haly
Muži A
Týmy
Nábor
Akademie
Jak se stát Akademií
Akademie Odolena Voda
Akademie Velké Přílepy
Akademie ZŠ Třebízského
Fanzone
Fanshop
Galerie
Facebook
Instagram
YouTube
Ke stažení
Partneři
Projekty
RŠFL
Soustředění
Vlčí poklad
Vlčí stezka
Florbalgolf
Lupíkova stezka
Vlčí výzva
Kralupy Open 2024
Členská sekce
Nový člen
Tréninky
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
O klubu
Kontakty
Tréninky
Trenéři
Vize klubu
Příspěvky
Klubové úspěchy
Zdravotní prohlídky
Haly
Muži A
Týmy
Nábor
Akademie
Jak se stát Akademií
Akademie Odolena Voda
Akademie Velké Přílepy
Akademie ZŠ Třebízského
Fanzone
Fanshop
Galerie
Facebook
Instagram
YouTube
Ke stažení
Partneři
Projekty
RŠFL
Soustředění
Vlčí poklad
Vlčí stezka
Florbalgolf
Lupíkova stezka
Vlčí výzva
Kralupy Open 2024
Členská sekce
Nový člen
Tréninky
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Elévové
Přehled
Zápasy
Tabulka
Elévové
Zápasy
Přehled
Zápasy
Tabulka
Družstvo
Všechna družstva
Elévové BLUE
Elévové GREY
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
říjen 2021
sobota
2. 10.
Kralupy Wolves grey
OpenCamps Tatran Střešovice
so 2. 10. 2021 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
1:16
so 2. 10. 2021 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
2. 10.
OLYMP FLORBAL Apollon
Kralupy Wolves blue
so 2. 10. 2021 9:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
11:4
so 2. 10. 2021 9:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
2. 10.
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
Kralupy Wolves grey
so 2. 10. 2021 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
2:0
so 2. 10. 2021 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
2. 10.
Kralupy Wolves blue
Wizards SO Praha 10 orange
so 2. 10. 2021 11:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
1:7
so 2. 10. 2021 11:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
2. 10.
Kralupy Wolves grey
FBC Rakovník
so 2. 10. 2021 13:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
1:2
so 2. 10. 2021 13:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
2. 10.
FBC Draci bílí
Kralupy Wolves blue
so 2. 10. 2021 13:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
5:1
so 2. 10. 2021 13:40
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
2. 10.
Kralupy Wolves blue
TJ Sokol Dobříš
so 2. 10. 2021 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
5:6
so 2. 10. 2021 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
2. 10.
Prague Tigers White
Kralupy Wolves grey
so 2. 10. 2021 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
10:4
so 2. 10. 2021 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 1. kolo
sobota
16. 10.
Kralupy Wolves grey
Tatran OC Šestka Střešovice
so 16. 10. 2021 9:40
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga elévů, 2. kolo
2:8
so 16. 10. 2021 9:40
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga elévů, 2. kolo
sobota
16. 10.
Kralupy Wolves blue
ACEMA Sparta Praha BLUE
so 16. 10. 2021 10:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
5:4
so 16. 10. 2021 10:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
sobota
16. 10.
Kralupy Wolves grey
Sokol Rudná - Black
so 16. 10. 2021 11:15
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga elévů, 2. kolo
7:5
so 16. 10. 2021 11:15
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga elévů, 2. kolo
sobota
16. 10.
Kanonýři Kladno červení
Kralupy Wolves blue
so 16. 10. 2021 11:40
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
3:5
so 16. 10. 2021 11:40
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
sobota
16. 10.
Kralupy Wolves grey
FbC Red Dragons Hořovice Balerion
so 16. 10. 2021 12:10
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga elévů, 2. kolo
13:4
so 16. 10. 2021 12:10
@
SH ZŠ Rudná
,
Liga elévů, 2. kolo
sobota
16. 10.
Kanonýři Kladno šedí
Kralupy Wolves blue
so 16. 10. 2021 13:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
6:9
so 16. 10. 2021 13:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
sobota
16. 10.
Kralupy Wolves blue
Wizards SO Praha 10 white
so 16. 10. 2021 14:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
3:7
so 16. 10. 2021 14:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 2. kolo
listopad 2021
neděle
14. 11.
FBC Slavia Praha červení
Kralupy Wolves blue
ne 14. 11. 2021 9:00
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
3:9
ne 14. 11. 2021 9:00
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
neděle
14. 11.
Kralupy Wolves grey
FbC Red Dragons Hořovice Balerion
ne 14. 11. 2021 9:40
@
Sport Eden Beroun
,
Liga elévů, 3. kolo
12:2
ne 14. 11. 2021 9:40
@
Sport Eden Beroun
,
Liga elévů, 3. kolo
neděle
14. 11.
Start98 Kunratice - Táborská
Kralupy Wolves blue
ne 14. 11. 2021 10:20
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
7:7
ne 14. 11. 2021 10:20
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
neděle
14. 11.
Kralupy Wolves grey
Panthers Praha 2012
ne 14. 11. 2021 11:15
@
Sport Eden Beroun
,
Liga elévů, 3. kolo
3:8
ne 14. 11. 2021 11:15
@
Sport Eden Beroun
,
Liga elévů, 3. kolo
neděle
14. 11.
Kralupy Wolves grey
SPORT EDEN BEROUN
ne 14. 11. 2021 12:10
@
Sport Eden Beroun
,
Liga elévů, 3. kolo
8:10
ne 14. 11. 2021 12:10
@
Sport Eden Beroun
,
Liga elévů, 3. kolo
neděle
14. 11.
Kralupy Wolves blue
Kanonýři Kladno šedí
ne 14. 11. 2021 12:20
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
2:11
ne 14. 11. 2021 12:20
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
neděle
14. 11.
Kralupy Wolves blue
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
ne 14. 11. 2021 13:40
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
11:7
ne 14. 11. 2021 13:40
@
SK Slavia Praha (hala Eva)
,
Liga elévů, 3. kolo
neděle
28. 11.
Kralupy Wolves grey
FbC Red Dragons Hořovice Balerion
ne 28. 11. 2021 9:00
@
SH Hořovice
,
Liga elévů, 4. kolo
15:5
ne 28. 11. 2021 9:00
@
SH Hořovice
,
Liga elévů, 4. kolo
neděle
28. 11.
Kralupy Wolves blue
OpenCamps Tatran Střešovice
ne 28. 11. 2021 9:40
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
1:18
ne 28. 11. 2021 9:40
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
neděle
28. 11.
Kralupy Wolves grey
Panthers Praha 2012
ne 28. 11. 2021 10:35
@
SH Hořovice
,
Liga elévů, 4. kolo
5:0
kontumačně
ne 28. 11. 2021 10:35
@
SH Hořovice
,
Liga elévů, 4. kolo
neděle
28. 11.
Kralupy Wolves blue
Wizards SO Praha 10 white
ne 28. 11. 2021 11:00
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
1:6
ne 28. 11. 2021 11:00
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
neděle
28. 11.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kralupy Wolves grey
ne 28. 11. 2021 12:10
@
SH Hořovice
,
Liga elévů, 4. kolo
0:5
kontumačně
ne 28. 11. 2021 12:10
@
SH Hořovice
,
Liga elévů, 4. kolo
neděle
28. 11.
Kanonýři Kladno šedí
Kralupy Wolves blue
ne 28. 11. 2021 12:20
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
6:1
ne 28. 11. 2021 12:20
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
neděle
28. 11.
OLYMP FLORBAL Achilles
Kralupy Wolves blue
ne 28. 11. 2021 14:20
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
4:6
ne 28. 11. 2021 14:20
@
VOŠSP Zahradní Město
,
Liga elévů, 4. kolo
prosinec 2021
neděle
12. 12.
Kanonýři Kladno šedí
Kralupy Wolves blue
ne 12. 12. 2021 9:40
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
16:3
ne 12. 12. 2021 9:40
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
neděle
12. 12.
FbC Red Dragons Hořovice Balerion
Kralupy Wolves grey
ne 12. 12. 2021 9:40
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
0:5
kontumačně
ne 12. 12. 2021 9:40
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
neděle
12. 12.
Kralupy Wolves blue
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
ne 12. 12. 2021 11:40
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
2:15
ne 12. 12. 2021 11:40
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
neděle
12. 12.
Kralupy Wolves grey
Wizards SO Praha 10 black
ne 12. 12. 2021 11:40
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
13:13
ne 12. 12. 2021 11:40
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
neděle
12. 12.
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Kralupy Wolves blue
ne 12. 12. 2021 13:40
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
5:6
ne 12. 12. 2021 13:40
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
neděle
12. 12.
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Kralupy Wolves grey
ne 12. 12. 2021 13:40
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
0:5
kontumačně
ne 12. 12. 2021 13:40
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
neděle
12. 12.
Kralupy Wolves blue
Start98 Kunratice - Táborská
ne 12. 12. 2021 15:00
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
7:9
ne 12. 12. 2021 15:00
@
ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 5. kolo
neděle
12. 12.
Kralupy Wolves grey
Prague Tigers White
ne 12. 12. 2021 15:00
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
10:14
ne 12. 12. 2021 15:00
@
ZŠ Stará Boleslav
,
Liga elévů, 5. kolo
leden 2022
sobota
8. 1.
ACEMA Sparta Praha GREY
Kralupy Wolves grey
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
0:0
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
sobota
8. 1.
SPORT EDEN BEROUN
Kralupy Wolves grey
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
0:0
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
sobota
8. 1.
Kralupy Wolves grey
FBC Rakovník
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
0:0
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
sobota
8. 1.
Kralupy Wolves grey
Wizards SO Praha 10 black
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
0:0
so 8. 1. 2022
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
sobota
8. 1.
Kralupy Wolves blue
OLYMP FLORBAL Achilles
so 8. 1. 2022 9:40
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
9:8
so 8. 1. 2022 9:40
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
sobota
8. 1.
Kralupy Wolves blue
Kanonýři Kladno černí
so 8. 1. 2022 11:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
8:8
so 8. 1. 2022 11:00
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
sobota
8. 1.
Tatran OC Šestka Střešovice
Kralupy Wolves blue
so 8. 1. 2022 12:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
6:13
so 8. 1. 2022 12:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
sobota
8. 1.
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Kralupy Wolves blue
so 8. 1. 2022 14:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
7:6
so 8. 1. 2022 14:20
@
SH BIOS Kladno
,
Liga elévů, 6. kolo
neděle
30. 1.
Kralupy Wolves blue
OLYMP FLORBAL Achilles
ne 30. 1. 2022 10:20
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
3:4
ne 30. 1. 2022 10:20
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
neděle
30. 1.
Kralupy Wolves grey
Wizards SO Praha 10 black
ne 30. 1. 2022 10:20
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
5:0
kontumačně
ne 30. 1. 2022 10:20
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
neděle
30. 1.
Prague Tigers White
Kralupy Wolves blue
ne 30. 1. 2022 11:40
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
10:4
ne 30. 1. 2022 11:40
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
neděle
30. 1.
Panthers Praha 2012
Kralupy Wolves grey
ne 30. 1. 2022 11:40
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
4:4
ne 30. 1. 2022 11:40
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
neděle
30. 1.
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Kralupy Wolves blue
ne 30. 1. 2022 13:00
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
2:10
ne 30. 1. 2022 13:00
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
neděle
30. 1.
OpenCamps Tatran Střešovice
Kralupy Wolves grey
ne 30. 1. 2022 13:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
9:3
ne 30. 1. 2022 13:00
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
neděle
30. 1.
Kralupy Wolves blue
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
ne 30. 1. 2022 14:20
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
5:0
kontumačně
ne 30. 1. 2022 14:20
@
SH Unhošť
,
Liga elévů, 7. kolo
neděle
30. 1.
Kralupy Wolves grey
Sokol Rudná - Black
ne 30. 1. 2022 14:20
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
5:0
kontumačně
ne 30. 1. 2022 14:20
@
STODOLA Aréna Střešovice
,
Liga elévů, 7. kolo
únor 2022
sobota
26. 2.
Kralupy Wolves blue
Wizards SO Praha 10 white
so 26. 2. 2022 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
5:11
so 26. 2. 2022 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
sobota
26. 2.
Kralupy Wolves grey
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
so 26. 2. 2022 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
6:4
so 26. 2. 2022 9:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
sobota
26. 2.
Panthers Praha 2011
Kralupy Wolves blue
so 26. 2. 2022 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
4:3
so 26. 2. 2022 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
sobota
26. 2.
ACEMA Sparta Praha GREY
Kralupy Wolves grey
so 26. 2. 2022 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
7:7
so 26. 2. 2022 11:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
sobota
26. 2.
Kralupy Wolves blue
OLYMP FLORBAL Apollon
so 26. 2. 2022 13:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
2:12
so 26. 2. 2022 13:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
sobota
26. 2.
Kralupy Wolves grey
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
so 26. 2. 2022 13:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
5:8
so 26. 2. 2022 13:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
sobota
26. 2.
TJ Sokol Dobříš
Kralupy Wolves blue
so 26. 2. 2022 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
5:1
so 26. 2. 2022 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
sobota
26. 2.
Panthers Praha 2012
Kralupy Wolves grey
so 26. 2. 2022 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
2:10
so 26. 2. 2022 15:00
@
SH Kralupy nad Vltavou
,
Liga elévů, 8. kolo
duben 2022
sobota
2. 4.
OLYMP FLORBAL Achilles
Kralupy Wolves blue
so 2. 4. 2022 9:00
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
11:7
so 2. 4. 2022 9:00
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
sobota
2. 4.
Kralupy Wolves grey
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
so 2. 4. 2022 9:40
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
0:5
so 2. 4. 2022 9:40
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
sobota
2. 4.
Kanonýři Kladno červení
Kralupy Wolves blue
so 2. 4. 2022 10:20
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
3:14
so 2. 4. 2022 10:20
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
sobota
2. 4.
Kralupy Wolves grey
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
so 2. 4. 2022 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
0:0
so 2. 4. 2022 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
sobota
2. 4.
Kralupy Wolves blue
SPORT EDEN BEROUN
so 2. 4. 2022 12:20
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
5:12
so 2. 4. 2022 12:20
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
sobota
2. 4.
FBC Slavia Praha červení
Kralupy Wolves grey
so 2. 4. 2022 12:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
5:0
so 2. 4. 2022 12:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
sobota
2. 4.
Kralupy Wolves blue
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
so 2. 4. 2022 13:40
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
8:7
so 2. 4. 2022 13:40
@
TJ JM Chodov
,
Liga elévů, 9. kolo
sobota
2. 4.
Kanonýři Kladno černí
Kralupy Wolves grey
so 2. 4. 2022 14:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
5:0
so 2. 4. 2022 14:20
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů, 9. kolo
neděle
24. 4.
Wizards SO Praha 10 black
Kralupy Wolves blue
ne 24. 4. 2022 9:00
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
3:4
ne 24. 4. 2022 9:00
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
neděle
24. 4.
OpenCamps Tatran Střešovice
Kralupy Wolves grey
ne 24. 4. 2022 9:00
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo
14:3
ne 24. 4. 2022 9:00
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo
neděle
24. 4.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kralupy Wolves blue
ne 24. 4. 2022 10:20
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
3:8
ne 24. 4. 2022 10:20
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
neděle
24. 4.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kralupy Wolves grey
ne 24. 4. 2022 10:20
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo
1:12
ne 24. 4. 2022 10:20
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo
neděle
24. 4.
Kralupy Wolves blue
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
ne 24. 4. 2022 12:20
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
5:0
ne 24. 4. 2022 12:20
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
neděle
24. 4.
Kralupy Wolves grey
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
ne 24. 4. 2022 12:20
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo
4:6
ne 24. 4. 2022 12:20
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo
neděle
24. 4.
Kralupy Wolves blue
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
ne 24. 4. 2022 13:40
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
3:8
ne 24. 4. 2022 13:40
@
ZŠ U Obory (dříve Vachkova)
,
Liga elévů, 10. kolo
neděle
24. 4.
Kralupy Wolves grey
Sokol Rudná - Black
ne 24. 4. 2022 13:40
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo
5:0
ne 24. 4. 2022 13:40
@
SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
,
Liga elévů, 10. kolo